Katılımcı
Girişi
İnteraktif
Yerleşim Planı
Bilgi İstek
Formu
Ziyaretçi
Önkayıt
Ziyaretçi
Davetiyesi
Katılımcı
Listesi
   

 • Katılımcı Haberleri
 • Haberler
 • Yerel Destekler
  Yerel Medya Ortakları
  Uluslararası Medya Ortakları
  İndirmeler
  member
  of  ike
  ike

  Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. metalurji sektöründe, özellikle demir-çelik, demir dışı metaller ve döküm sektörleri ile ilgili, uluslararası ihtisas fuarları düzenlemektedir. Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş dünyanın en büyük fuar organizasyonu şirketlerinden Deutche Messe A.G.’nin alt kuruluşu Hannover Messe International ile yerli şirket ortaklığı yapısında kurulmuş, ANKIROS /ANNOFER TURKCAST fuarlarını birlikte düzenlemiştir. Bu ortaklık, Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş metalurji sektöründeki yirmi beş yıllık tecrübesi ile Hannover Messe International’ın uluslararası satış ve tanıtım gücünün bir birleşimidir.

  Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tecrübesi ve hizmet odaklı yapısı ile Hannover Messe International’ın güçlü uluslararası adının birleşmesinden doğan sinerji sayesinde ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST uluslararası ihtisas fuarları Avrasya’nın en önemli organizasyonları haline gelip dünya metalurji sektöründeki en büyük üç etkinlik arasında yer almışlardır.

  Büyük başarısını 2009 yılından beri ALUEXPO fuarı ile alüminyum sektörüne de taşıyan Türkiye ve Avrasya’nın en önemli alüminyum fuarını TALSAD (Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği) ve TMMOB (Metalurji Mühendisleri Odası) desteği ile gerçekleştirmiş, sektörün takdirini kazanmıştır.

  Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. fuar organizasyonu konusundaki tecrübesi ve uluslararası fuar organizasyonundaki başarısı ile Türkiye’deki fuarcılık sektörünün önde gelen isimlerindendir.

  .